Clubactie Libema Open

01 mei 2023

 

Beste leden,

Dit jaar is onze vereniging partner geworden van het enige gras tennis toernooi van Nederland: Libema Open in Rosmalen. Dit toernooi staat bekend om zijn intieme sfeer en uitstekende ambiance, dat gecombineerd wordt met toptennis van het allerhoogste niveau. Ook dit jaar komen er weer veel aansprekende ATP-spelers en WTA-speelsters naar het toernooi! Houd de website in de gaten voor de laatste updates.

Via onderstaande link en speciale code krijgen onze leden €10,- korting bij het bestellen van entreekaarten:
www.libema-open.nl/clubactie.

  Code: munsel-lo23

Via de link kom je op het overzicht van de speeldagen. Na het kiezen van de dag vul je bij “Libema Open 2023 – Club actie” de bovenstaande code in. Na het invullen van de code wordt de prijs meteen aangepast.

Meervoudig Grand Slamkampioen Venus Williams in actie op Libéma Open

Niemand minder dan Venus Williams is toegevoegd aan de toch al fraaie spelerslijst van Libéma Open. De Amerikaanse voormalig nummer één en zevenvoudig Grand Slamwinnares speelde nog nooit in Nederland en doet van 10-18 juni op Autotron ’s-Hertogenbosch mee met een wildcard.

Williams maakte in 1994 als jonge tiener haar debuut op de WTA Tour. Acht jaar later was ze de nummer één van de wereld. In haar imposante loopbaan wist ze tot nu toe 49 toernooizeges te boeken. Williams bereikte bij alle Grand Slamtoernooien tenminste één keer de finale. Op Wimbledon was ze vijf keer de beste. In New York greep ze twee keer de US Opentitel.

Op de dubbelranglijst was ze ook de nummer één. Aan de zijde van zus Serena won ze drie keer een gouden medaille op de Olympische Spelen en meerdere Grand Slamtitels.

Williams voegt ze in ’s-Hertogenbosch bij mede-Grand Slamwinnaars Victoria Azarenka en Bianca Andreescu. 
Belinda Bencic is de hoogst geplaatste speelster vlak voor Veronika Kudermetova. Ekaterina Alexandrova is de titelverdedigster. Elina Svitolina is met een wildcard ook van de partij.

Ook het mannenschema bevat grote namen. Zo zijn Daniil Medvedev, Felix Auger-Aliassime, Marin Cilic, Borna Coric en Milos Raonic van de partij tijdens Libéma Open. De Nederlanders Botic van de Zandschulp, Tallon Griekspoor en titelverdediger Tim van Rijthoven zullen ook aanwezig zijn.

Over minder dan twee weken is het zo ver. Kom genieten van toptennis en beleef een onvergetelijk internationaal tennistoernooi op de grasbanen van Autotron 's-Hertogenbosch. Bestel je kaarten dus met korting via de clubactie.

Met vriendelijke groet,  

Secretariaat L.T.V. Munsel. 

Nieuwscategorieën