Scoor voor je club.

24 september 2023


Beste leden, fans en achterban,
 
We hebben leuk nieuws voor jou en voor ons: wij doen met onze club mee met “Scoor voor je Club” met Dappre: een unieke manier om het hele jaar automatisch euro’s te sparen voor onze club én voor jezelf: bijvoorbeeld voor je contributie, cadeaukaarten van deelnemende ondernemers en nog veel meer.
 
Sparen doe je heel simpel door aankopen te doen bij “Scoor voor je Club”-ondernemers. Ondernemers beslissen zelf met welk bedrag of percentage van jouw besteding bij hen je kunt sparen. Dat zie je eenvoudig in de Dappre app. Er doen al honderden ondernemers mee!
 
Meedoen is heel makkelijk.
  1. Ga naar https://scoorvoorjeclub.nl/club/?cmsId=64ec5eb7cc99f3b65282c8c8 om direct onze Digitale Clubkaart te activeren in de privacy vriendelijke Nederlandse kaarten-app Dappre. Je hoeft geen account aan te maken en er worden geen persoonsgegevens gevraagd.
  2. Koppel eenvoudig en veilig de Digitale Clubkaart(en) aan je eigen betaalrekening(en).
  3. Reken af bij “Scoor voor je Club” Partners door te pinnen en je spaart helemaal automatisch voor onze club én voor jezelf! Je hoeft geen pasjes te laten zien. Pinnen = scoren!
  4. In Dappre kun je zien waar en hoeveel je kunt sparen en zien hoe je spaarsaldo oploopt!
  5. Elke maand gaat het gespaarde bedrag automatisch naar de club(s) waar jij voor wilt sparen. Je kunt via Persoonlijke Xtra’s sparen voor je contributie, vouchers en cadeaukaarten van deelnemende ondernemers. Leuk!  
 
Koop lokaal, steun onze club en spaar voor jezelf!
Wij doen mee, jij ook?
 
Veel plezier met sparen!
 
Het bestuur  
 
 

Nieuwscategorieën