Libema Open 2024 met korting.

24 maart 2024


Beste leden,

Dit jaar is onze vereniging weer partner geworden van het enige gras tennis toernooi van Nederland: Libema Open in Rosmalen. Dit toernooi staat bekend om zijn intieme sfeer en uitstekende ambiance, dat gecombineerd wordt met toptennis van het allerhoogste niveau.
Ook dit jaar komen er weer veel aansprekende ATP-spelers en WTA-speelsters naar het toernooi! Houd de website in de gaten voor de laatste updates.

Via onderstaande link en speciale code krijgen onze leden €10,- korting bij het bestellen van entreekaarten:
www.libema-open.nl/clubactie  
Code: munsel-lo24

Via de link kom je op het overzicht van de speeldagen. Na het kiezen van de dag vul je bij “Libema Open 2024 – Club actie” de bovenstaande code in. Na het invullen van de code wordt de prijs meteen aangepast.

Ga genieten van toptennis en beleef een onvergetelijk internationaal tennistoernooi op de grasbanen van Autotron 's-Hertogenbosch. Bestel je kaarten dus met korting via de clubactie.

Met vriendelijke groet,

Secretariaat L.T.V. Munsel

Nieuwscategorieën